Karl Walther Nachf väggarmatur
2021-01-08
861872
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARL WALTHER NACHF, väggarmatur, plåt och mässing, Tyskland, 1950-tal, höjd ca 65 cm
Slitage