Carl Köhler
2021-01-06
861852
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL KÖHLER (1919-2006): "Ryttaren", signerad, olja på pannå, ca 56x68 cm