Golvlampa
2021-01-12
861809
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, stilnovo typ, 1 ljuspunkt, mässing delvis lackerad, fot i marmor, ställbar i höjd samt i vinkel, högsta maxhöjd ca 210 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej