Taklampa
2021-01-12
861799
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, modell T742, vitlackerad aluminium, 1970-tal, etikettmärkt, höjd ca 24, Ø 40 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej