Bordslampa
2021-01-12
861796
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, märkt MA, böjlig, pulverlackerad i brunrött, höjd ca 40
Slitage, funktionen garanteras ej