Bordslampa
2021-01-12
861794
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, Tyskland, Helo, 1950/60-tal, 1 ljuspunkt, vridbar skärm, mässing, fot i järn, lackerad inuti, höjd ca 39 cm
Slitage, funktionen garanteras ej