Meissen fat

Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat
Meissen fat

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

300 EUR

FAT, Meissen, 1900-tal, porslin, polykrom och förgylld dekor på blå fond, diameter 31 cm.

861776

2021-01-08