Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LÅDHURTS, 1960-tal, 3 lådor, betsad teak, höjd ca 25 samt 26x37,5 cm
Enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet
Smärre slitage, minimala färgavskrap på ovansidan
861761
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här