Fat Kina
2021-01-11
861747
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av fladdrmöss i järnoxid, blommor i emaljfärger, diam ca 14 cm
Smärre slitage