Tage Söderstsröm oljemåöning
2021-01-11
861580
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAGE SÖDERSTRÖM, stilleben med blommor, signerad T S, olja på pannå, ca 64x53 cm