James Coignard carborundumetsning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition med blått, signerad samt numrerad J Coignard 7/30, bildmått ca 38x28 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
861514
Päivämäärä:
2021-01-09