Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition, signerad samt numrerad J Coignard 19/50, bildmått ca 56x44 cm
Ej examinerad ur ram
861510
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här