Djupa tallrikar Kina 1700-tal
2021-01-09
861499
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), djup modell dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm
Nagg