Rogozny oljemålning
2021-01-06
861491
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUENA ROGOZNY(1948-2001), Grand Hotell Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm