Ryssland
2021-01-04
861487
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Småfågel", signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 24x32,5 cm, oramad