Sideboard
2021-01-07
861426
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1960-tal, teak samt svartlackerad trä, lådor samt skåpluckor, onvändig med hyllplan, utdragbar skiva, höjd ca 72, 116x40 cm
Bruksslitage, märken, repor