Teckning Japan
2021-01-15
861360
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TECKNING PÅ RULLE, japansk, föreställande Bodhidharma, Daruma, grundaren av Zen Buddhismen, silke och papper 1900-tal, i box, ca 37x115
Proviniens Bengt Nyléns samling
slitage