Markku J Rantala oljemålning
2021-01-24
861354
| Klubbat belopp | 800 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "solar i drömmar", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 260x104 cm