Köttkrok i smidesjärn
Klubbat för:
65 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
KÖTTKROK, smidesjärn, 17/1800-tal, höjd 31 cm, bredd 19 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, rostangrepp
861320
Päivämäärä:
2021-01-13