Köttkrok i smidesjärn

Köttkrok i smidesjärn
Köttkrok i smidesjärn
Köttkrok i smidesjärn
Köttkrok i smidesjärn

Klubbat för:

65 EUR

Arviointi

150 EUR

Kuvaus

KÖTTKROK, smidesjärn, 17/1800-tal, höjd 31 cm, bredd 19 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage, rostangrepp

861320

Päivämäärä:

2021-01-13