Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
ETT PAR SIDOBORD, sent 1900-tal, björk, höjd 50 cm, bredd 50 cm, djup 49,3 cm
Slitage, liten skada
861283
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här