Oidentifierad konstnär olja
2021-01-08
861269
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, abstrakt motiv, otydligt signerad, ca 73x66 cm