Edward Jarvis färglitografi
2021-01-03
861263
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDWARD JARVIS (född 1964): litografi föreställande saxofon, signerad och numrerad Edward Jarvis 24/30, bildmått ca 41x58 cm