Oidentifierad oljemålning
2021-01-03
861262
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad och daterad 1878, ca 35x24,5 cm
Dukhål