Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "föds en djup gnutta", a tergo signerad samt daterad -02, olja på duk, 100x40 cm
861241
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här