Karmstolar ett par
2021-01-04
861214
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft, teakfanér, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, märken, klädsel med fläckar, torkad stoppning