Ring 18K guld med blå sten
2021-01-16
861071
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18K guld, med blå sten, stämplad, AGLN, Göteborg, otydligt årsstämpel, ringstorlek ca 18,25/57, vikt ca 3 g
Bruksslitage.