Carl Fagerlund taklampa Orrefors
2021-01-02
861069
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, 1900-talets andra hälft, glas och mässing, diameter 34 cm
Slitage, ej funktionstestad