Ljuskrona 1980-tal
2021-01-02
861066
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1980-tal, för 10 ljus, 5 ljuspunkter, förgylld stomme, höjd inkl kedja ca 67, diameter 48 cm
Ej funtionstestad