Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-tal, England, mahogny, krön med naturalistisk dekor, ca 100x63 cm
Smärre slitage, tidigare överstycke till damarbetsbord
861065
2021-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här