Bordslampa Asea
2021-01-03
861057
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ASEA, bordslampa, 1940-tal, mässingsfot, läderlindat skaft, opalinkupa, undersida märkt E 1229, höjd 47 cm
Bruksslitage senare läderlindad