Grönsakstorget oljemålning
2020-12-31
860995
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Grönsakstorget" signerad och daterad Paris -50, olja på duk, 51x61 cm