Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
TABURETTER, 1 par, 1900-talets början, Karl Johan-stil, björk, 1 klädd i brodderat tyg, 1 omklädd i gult tyg, sitthöjd 40 cm
Slitage, fläckar och mindre hål i tyget
860953
2021-01-01