Kruthorn
2021-01-02
860874
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRUTHORN, !800-tal, Orienten, floral dekor, koppar, höjd ca 19 cm
Saknar propp, bristningar och lagningar, bruks och åldersrelaterat slitage