Träfigurin Kina
2021-01-02
860847
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURIN, trä, Kina, 1900-talets första hälft, föreställande man sittande på vattenbuffel, höjd 25 cm
Slitage, avslag på hornen