Penselvaser, 2 st
2020-12-29
860602
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELVASER, 2 st, 1900-tal, Kina, porslin, höjd ca 28 cm
Slitage