Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets mitt, cylinderformade, polykrom dekor, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 28 cm
slitage
860600
2020-12-29