Penselvaser Kina
2020-12-29
860600
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-talets mitt, cylinderformade, polykrom dekor, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 28 cm
slitage