Ljuskrona rokokostil
2020-12-29
860587
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 6 ljusarmar, 7 ljuspunkter, elektrifierad, höjd ca 80, diameter 60 cm
Ej funktionstestad, smärre bruksslitage