Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
DAG PETERSSON (född 1939):färglitografi, svanar, signerad, bladmått 58x81 cm
Framstår i gott skick
860577
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här