Ulrika Hydman Vallien vaser 2 st
2021-01-08
860534
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN, vaser 2 st, Kosta Boda, dekor av ansikten, signerade, höjd ca 27 resp 19 cm
Bruksslitage