Ring
2021-01-03
860454
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
RING, troligen tenn/ mässing, krön med nystan, signerad, stl ca 17 jmfr 53.5, vikt ca 9.8 g
Bruksskick.