Resegarderob
2021-01-04
860347
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARTMANN LUGGAGE, resegarderob, 1980-tal, mässingsdetaljer, präglad märkning Hartmann Luggage, nyckalr finns, ca 30x54 cm
Bruksslitage