Ram 1800-tal
2020-12-28
860148
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, 1800-tal, med dekor av akantus och snäckor, bronserad och förgylld, höjd ca 85x72,5 cm
Bruksslitage