Carl Axel Andreas Lundberg

Carl Axel Andreas Lundberg
Carl Axel Andreas Lundberg
Carl Axel Andreas Lundberg
Carl Axel Andreas Lundberg

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CARL AXEL ANDREAS LUNDBERG (född 1973): "Will Smith", 1997, signerad och numrerad 5/20, fotografi, bladmått ca 60x60 cm i svart ram.

860023

2020-12-28