Ola Billgren litografi
2020-12-28
859967
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLA BILLGREN (1940-2001): Tvättställ, signerad och daterad Ola Billgren - 73, 277/330, litografi, ca 42x60 cm