Peter Dahl
2020-12-28
859944
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Komposition med figurer, signerad och daterad Peter Dahl -77, färglitografi, bildmått ca 55x41 cm
Smärre fläckar