JONJOHN JON-AND: Målarflickor
2021-02-28
859820
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Målarflickor, akvarell och kol på papper, signerad Jon-And, bildstorlek 47x36 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
något veckat papper, revor i marginalen