JOHN JON-AND: Naket
2021-02-28
859800
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOHN JON-AND (Sverige, 1889-1941): Naket (nr. 38), eckning, stämpelsignerad Jon-And, bildstorlek ca 65x52 cm.
PROVENIENS: Familjen Jon-And Cleve
något veckat papper