Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-12-28
859794
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Vårblommor", signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2003, olja på duk, ca 35x27 cm, oramad