Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, signerad, ca 395x291 cm
Nytvättad, smärre slitage
859754
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här