OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2020-12-30
859568
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kubistisk komposition, otydlgt signerad, numrerad 59/75, färglitografi, bildmått ca 59x77 cm
Ej examinerad ur ram, smäre gulnad på blad